تورهای آنتالیا

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای آنتالیا برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

آنتالیا

6 شب و 7 روز

3660000 تومان

مشاهده جزئیات
آنتالیا سان اکسپرس

6 شب و 7 روز

3920000 تومان

مشاهده جزئیات

فصل ها در آنتالیا

بهار

فصل بهار در ترکیه آب و هوایی نسبتا سرد دارد. اما با پوشیدن لباس گرم می‌توانید از مناظر زیبا و همچنین دیدن ساختمان‌های تاریخی این کشور لذت ببرید. نرخ تورهای ترکیه هم در این فصل بسیار مناسب می‌باشد. چرا که به علت سرد بودن نسبی هوا از تعداد گردشگران تور استانبول کم می‌شود.

تابستان

فصل تابستان در ترکیه با گرم شدن هوا آغاز می‌شود. این فصل بهترین و ایده‌آل‌ترین فصل برای سفر به ترکیه است و گردشگران تور ترکیه می‌توانند از تفریحات آبی سواحل این کشور استفاده کنند. اما به دلیل تعداد زیاد گردشگران ، نرخ تورهای ترکیه در این فصل در گرانترین حالت ممکن قرار دارد.

پاییز

فصل پاییز در ترکیه با سرد شدن هوا همراه است. هرچند که خیلی نمی‌شود از سواحل استانبول در این فصل استفاده کرد، اما همچنان برای سفر مناسب است. گردشگران تور ترکیه می‌توانند از مناظر زیبای پاییزی در شهر استانبول لذت ببرند. با سرد شدن هوا نرخ تورهای ترکیه هم نسبت به تابستان پایینتر می‌آید.

زمستان

فصل زمستان در ترکیه با بارش برف و باران همراه است. با سفر به ترکیه در فصل زمستان، خود را باید برای مواجه شدن با هوای سرد در این کشور آماده کنید. اما حسن سفر به ترکیه در زمستان دیدن مناظر زیبای پوشیده از برف استانبول و همچنین نرخ مناسب تورهای ترکیه است.

آنتالیا در حالت کلی آب و هوای گرم و متعادلی دارد و با توجه به همسایگی سواحل زیبای مدیترانه و موقعیت آن در جنوب ترکیه، به مراتب با آب و هوای متعدل تری در ماه های سرد سال نسبت به آنکارا و استانبول می باشد. در بهار و پاییز هوای بسیار مطبوع و متعادل همراه با باران احساس می شود. به همین خاطر در این بازه زمانی می توانید روزهایی فوق العاده عالی و تکرار نشدنی را در آنتالیا تجربه کنید. البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که پیک مسافرت به آنتالیا، تابستان و از اواسط تیرماه می باشد. آنتالیا در تابستان آب و هوای گرم و خشک دارد، اما اغلب ایرانی ها به خاطر تعطیل بودن مدارس و دانشگاه ها این فصل را برای خرید تور آنتالیا انتخاب می کنند. اگر به دنبال خرید ارزان ترین تور آنتالیا هستید، بهتر است روز های پایانی شهریور و همچنین مهرماه را مد نظر داشته باشید، چون علاوه بر خلوت بودن مقصد سفر، هزینه خرید تور آنتالیا و خرید از بازار و مراکز خرید نیز با کاهش چشم گیری مواجه می گردد.

معرفی تور آنتالیا

کشور ترکیه با داشتن آثار تاریخی و فرهنگی فراوان مانند یک موزه‌ی بسیار بزرگ است. اکثر شهرهای این کشور زیبا دارای پیشینه‌ی تاریخی و تمدنی غنی می‌باشند. از طبیعت زیبا و منحصر به فرد گرفته تا آثار تاریخی شگفت‌انگیز، تور ترکیه را به یک مرکز گردشگری ایده‌آل در دنیا تبدیل کرده‌اند. اگر عاشق ساختمان‌های تاریخی و آثار باستانی هستید، با اقامت در شهر استانبول می‌توانید زیباترین و خارق‌العاده ترین ساختمان‌ها و معماری‌ها را ببینید، یا اگر به دنبال تفریحات آبی و لذت بردن از سواحل هستید، شهرهای ساحلی تور ترکیه مانند آنتالیا، کوش آداسی و ازمیر با امکانات تفریحی خود آماده پذیرایی از گردشگران می‌باشند. علاوه بر تمام این‌ها به دلیل نزدیکی این کشور به ایران و احتیاج نداشتن به ویزا، تور ترکیه بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند یک سفر ارزان و هیجان انگیز داشته باشند.