دیدنی ها و خوردنی های تور آنتالیا

چهارشنبه 06 آذر 98

تور آنتالیا یکی از بهترین فرصت ها برای لذت بردن از زندگی می باشد و با توجه به وجود سواحل بی نظیر و جاذبه های طبیعی منحصر به فرد در این شهر می توان لحظات تکرار نشدنی را در آن تجربه کرد. به همان اندازه که نبایدهایی در سفر با تور آنتالیا وجود دارد، بایدهایی نیز وجود دارد! به عبارت دیگر، برخی از کارها را حتما در این شهر باید انجام داد تا سفر بهتری داشت. مهم ترین کارهایی که حتما با ید در آنتالیا انجام داد را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

ادامه مطلب

لند آو لجندز بهترین انتخاب برای تور آنتالیا

چهارشنبه 24 مهر 98

خرید تور آنتالیا نه تنها در بین ایرانی ها، بلکه در تمام نقاط دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین خاطر امکانات تفریحی فوق العاده هیجان انگیزی در این شهر وجود دارند. یکی از بهترین انتخاب هایی که تور آنتالیا را قطعا لذت بخش تر خواهد کرد، مجموعه لند آو لجندز می باشد.

ادامه مطلب

سفری به اعماق تاریخ کهن فرانسه

چهارشنبه 10 مهر 98

اگر به سرگذشت انسان‌های باستانی و دوران تاریخی علاقه‌مندید، کشور فرانسه شما را راضی می‌کند. وقایعی مهم تاریخی در دل این سرزمین شکل‌گرفته که ممکن است بسیاری از آن‌ها برای گردشگران پوشیده باشد. در هر شهر یا مکانی که از این کشور توقف کنید، آثار زیادی برای بازدید به چشم می‌خورد که برای هر گردشگری محبوب است.

ادامه مطلب

آرامش در جزایر پرنس

چهارشنبه 10 مهر 98

یکی از مکان های پر بازدید و دیدنی ترکیه، می توان به جزایر پرنس اشاره همواره اشاره نمود. این جزایر از مناطق پر بازدید توریستی استانبول می باشد. نکته جالب این است که رفت و آمد هرگونه وسیله نقلیه موتوری در این جزایر ممنوع می باشد.

ادامه مطلب

غار کارائین در شمال آنتالیا

دوشنبه 08 مهر 98

غار کارائین یکی از مکان هایی است که دارای اهمیت تاریخی زیادی است و به یک از مکان هایی است که باید در تور آنتالیا پیشنهاد می شود. ضمنا برای بازدید از این غار به علت صعب العبور بودن راه، باید تلاش فراوانی داشته باشید. غار کارائین در 27 کیلومتری شمال غربی شهر آنتالیا می باشد.

ادامه مطلب

لوکس‌ترین تفریحات دبی

يكشنبه 07 مهر 98

با لاکچری بودن تنها یک ۱ ساعت فاصله دارید. پس یک بار برای همیشه دل را به دریا زده و با سفر به دبی متفاوت‌ترین تعطیلات عمرتان را تجربه کنید. برای این کار کافیست کمی وقت گذاشته و با لاکچری‌ترین تفریحات دبی آشنا شوید. مطمئن باشید بعد از خواندن این مطلب دبی رؤیایی‌تری مقصد شما خواهد شد.

ادامه مطلب