سفری به اعماق تاریخ کهن فرانسه

چهارشنبه 10 مهر 98

اگر به سرگذشت انسان‌های باستانی و دوران تاریخی علاقه‌مندید، کشور فرانسه شما را راضی می‌کند. وقایعی مهم تاریخی در دل این سرزمین شکل‌گرفته که ممکن است بسیاری از آن‌ها برای گردشگران پوشیده باشد. در هر شهر یا مکانی که از این کشور توقف کنید، آثار زیادی برای بازدید به چشم می‌خورد که برای هر گردشگری محبوب است.

ادامه مطلب

آرامش در جزایر پرنس

چهارشنبه 10 مهر 98

یکی از مکان های پر بازدید و دیدنی ترکیه، می توان به جزایر پرنس اشاره همواره اشاره نمود. این جزایر از مناطق پر بازدید توریستی استانبول می باشد. نکته جالب این است که رفت و آمد هرگونه وسیله نقلیه موتوری در این جزایر ممنوع می باشد.

ادامه مطلب

غار کارائین در شمال آنتالیا

دوشنبه 08 مهر 98

غار کارائین یکی از مکان هایی است که دارای اهمیت تاریخی زیادی است و به یک از مکان هایی است که باید در تور آنتالیا پیشنهاد می شود. ضمنا برای بازدید از این غار به علت صعب العبور بودن راه، باید تلاش فراوانی داشته باشید. غار کارائین در 27 کیلومتری شمال غربی شهر آنتالیا می باشد.

ادامه مطلب

لوکس‌ترین تفریحات دبی

يكشنبه 07 مهر 98

با لاکچری بودن تنها یک ۱ ساعت فاصله دارید. پس یک بار برای همیشه دل را به دریا زده و با سفر به دبی متفاوت‌ترین تعطیلات عمرتان را تجربه کنید. برای این کار کافیست کمی وقت گذاشته و با لاکچری‌ترین تفریحات دبی آشنا شوید. مطمئن باشید بعد از خواندن این مطلب دبی رؤیایی‌تری مقصد شما خواهد شد.

ادامه مطلب

عجیب‌ترین مکان‌هایی که در چین، باید از آن بازدید کنید

يكشنبه 07 مهر 98

زمانی که وارد چین شوید به این نتیجه خواهید رسید که در این کشور همه‌چیز شدنی است و کلمه غیر ممکنه در اینجا نامشهود است. از خوردن عجیب‌ترین غذاها گرفته تا تولید کالاهای نادر. البته در گذر تاریخ هم میراثی به‌جای مانده که باعث بهت و حیرت شما می‌شود. زمانی که وارد چین شوید به این نتیجه خواهید رسید که در این کشور همه‌چیز شدنی است و کلمه غیر ممکنه در اینجا نامشهود است. از خوردن عجیب‌ترین غذاها گرفته تا تولید کالاهای نادر. البته در گذر تاریخ هم میراثی به‌جای مانده که باعث بهت و حیرت ...

ادامه مطلب