تورهای شیراز

با توجه به نیازهای مسافران عزیز، تورهای گوناگونی برای شیراز برنامه‌ریزی کرده‌ایم. از این میان می‌توانید مناسب‌ترین را بررسی و انتخاب کنید:

فصل ها در شیراز

بهار

هوای عالی، عطر مست‌کننده‌ی بهار نارنج، باغ‌های سرسبز و باران‌های عاشقانه‌ی بهاری، همه و همه دست در دست هم داده‌اند تا بهار به فصلی ایده‌آل برای سفر به شیراز تبدیل شود. البته به این نکته نیز توجه کنید که نرخ تورهای شیراز در بهار گران‌تر از سایر فصل‌ها است.

تابستان

شیراز با تمام زیبایی‌هایش تابستان‌هایی گرم و خشک دارد، اگر در فصل تابستان به شیراز سفر می‌کنید، بهتر است که روزها استراحت کرده و بعدازظهرها را به گردش و دیدن مکان‌های تاریخی و فرهنگی شیراز اختصاص دهید. نرخ تور شیراز در تابستان مناسب‌تر از فصل‌های بهار و پاییز است.

پاییز

ترکیب رنگ‌های قرمز، زرد و نارنجی بر روی درختان، و بارش ملایم باران پاییزی، تصویری رویایی و بی‌نظیر را در شیراز خلق می‌کند. اگر در پاییز به شیراز سفر می‌کنید، همراه داشتن چند لباس گرم و چتر را فراموش نکنید. نرخ تور شیراز در پاییز مناسب‌تر از فصل بهار است.

زمستان

زمستان‌های شیراز مانند سایر نقاط ایران، با سرد شدن هوا و بارش همراه است. به همین دلیل از تعداد گردشگران در این فصل کاسته می‌شود. اما تور شیراز در این فصل نیز طرفداران خاص خود را دارد. نرخ تور شیراز در فصل زمستان پایین‌تر از فصل‌های بهار، تابستان و پاییز است.

شیراز در هر فصل، زیبایی‌های خاص خودش را دارد. فصل پاییز با برگ‌های رنگارنگ خود، تابستان با شب‌های شاد و پرجنب و جوشش، همه و همه شیراز را به فصلی چهار فصل برای سفر تبدیل کرده است. اما زیباترین و رویایی‌ترین فصل برای سفر به شیراز، فصل بهار است. اما به این نکته نیز توجه کنید که نرخ تورهای شیراز در بهار گران‌تر از سایر فصل‌ها است.

معرفی تور شیراز

این شهر با داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و ادبی برای همه با هر سلیقه‌ای سفر خاطره‌انگیزی را خلق خواهد کرد. تور شیراز در اردیبهشت ماه با عطر بهار نارنج در کوچه پس‌کوچه‌ها هر رهگذری را عاشق خود خواهد کرد. شیرازی‌ها معروف‌اند به مهمان‌نوازی و غذاهای سنتی این شهر از لذیذترین غذاهای ایرانی است. این شهر با در برداشتن شاعران بزرگی چون حافظ و سعدی مأمنی برای دوستداران شعر و عشق است کافیست به حافظیه یا سعدیه قدم بگذارید تا فضای روحانی و مثبتش را با تمام وجود احساس کنید. باغ‌های بی‌نظیر ارم و نارنجستان گوشه‌ای از بهشت برین را پیش روی هر بیننده‌ای به تصویر می‌کشد. آثار تاریخی بی‌نظیر این استان چون تخت جمشید و نقش رستم و مسجد نصیرالملک و ...باعث محبوبیت تور شیراز شده و سالیانه عاشقان زیادی را روانه مهد شعر و ادب می‌کند.